top of page

​הדרך לביטחון וחופש כלכלי באמצעות נדל"ן אמריקאי
  קורס דיגיטלי  
וליווי משקיעים

שלום חברים, שמי אמנון בר, מהנדס אלקטרוניקה בוגר הטכניון ובעל תואר MBA מאוניברסיטת בן גוריון.

נחשפתי מגיל צעיר לכלכלה הישראלית שבשנות ה 60 לא הייתה במיטבה ועברה הרבה תלאות עד שהגיעה למצב הכלכלי של ימינו. עברתי את כל המהפכים, הפיחותים, והמשברים הכלכליים בארץ ב-50 השנים האחרונות, תמיד חסכתי והשקעתי בבורסה, נפלתי כלכלית לא פעם, אך הצלחתי תמיד במרוצת הזמן להתאושש.

השקעה בדירה נוספת להשכרה בארץ נראתה לי כבר בשנות ה 90 דרך טובה לגיוון השקעות ואכן בשנת 1991 רכשתי דירה להשקעה שהושכרה די מהר. כמו בימינו גם אז קשה היה להכיר את השוכר שחותמים איתו על חוזה. אחרי מספר חודשים התחיל השוכר להתעכב בתשלום שכר הדירה והיה צורך למצוא דרך להוציא את הדייר מהדירה. כידוע בארץ זו משימה לא פשוטה אך בחוזה הוחתמה האמא של השוכר כערבה, ואיום בתביעה נגדה עזר להוציא את השוכר מהדירה. השוכר השאיר חובות מים וחשמל והיה צורך לתבוע אותו בבית המשפט, סיפור...

לאור המשברים הכלכליים בארץ למשל משבר מניות הבנקים ב 1983, האינפלציה הגדולה בשנות 1984/5 תוך כדי איבוד ערך השקל, משבר הדוט קום בשנת 2000, וההרעה בתנאי הפנסיה בשנת 2003, הגעתי למסקנה שקשה לסמוך על הממשלה שתעזור כשיהיה צורך, ובמיוחד לעת הגיעי לגיל פנסיה. בסביבות שנת 2000 החלטתי לגוון השקעות ולהיכנס לתחום שיתן לי הכנסות פסיביות מכלכלות אחרות כדי למנוע שכספי הפנסיה יישחקו עם השנים ולא יספיקו לי לכשאגיע לשם. הגורם היחיד שיוכל לגרום לי לביטחון כלכלי אמרתי, זה בראש ובראשונה אני.

בשלהי שנת 2001 התפרסמה מודעה בעיתון המזמינה לכנס השקעה בנדל"ן אמריקאי. לאור הניסיון הגרוע שלי בהשקעה בנדל"ן בארץ, החלטתי שיהיה רעיון טוב ללכת ולשמוע. ההרצאה הייתה מאד מעניינת ועשתה תיאבון להעמיק בנושא. קראתי את הספר "אבא עשיר אבא עני" של רוברט קיוסאקי, והבנתי שהשקעה טובה היא השקעה בכספים של אחרים, ביקרתי באתרי נדל"ן אמריקאי והלכתי לעוד הרצאות, הבנתי שבמדינות מסוימות  שבארה"ב יותר קל ומהיר יותר לפנות מהבית דייר שלא משלם מאשר בארץ, והחלטתי לנסות, קניתי בית ראשון בפניקס אריזונה שהושכר די מהר. כך התחילה הפעילות שמטרתה העיקרית היא ליצור ביטחון וחוסן כלכלי למשפחה לעיתות משבר והכנת אמצעים כספיים לעת זיקנה. לאנשים המתחילים פעילות כזו בגילאים צעירים יותר מימני, יתאפשר לצבור לעצמם נכסי נדל"ן רבים במשך השנים שיאפשרו להם לצאת לפנסיה מוקדמת ולהתעסק בתחביביהם מבלי לדאוג לחשבון הבנק כל תחילת חודש.

כיום לאחר 20 שנה, אני מושקע בבתים להשכרה בשלוש מדינות בארה"ב, יצרתי למשפחתי חוסן כלכלי על ידי קבלת הכנסות פאסיביות מנדל"ן שיימנע תלות מוחלטת במשכורת מעבודה או מפנסיה, וייתן ביטחון כלכלי לתקופת הפרישה מהעבודה.

כל הבתים מושכרים לאורך טווח באמצעות חברות ניהול ומביאים תשואה נטו של כ 6% שנתית ויותר, תוך כדי עליית שווי הבתים. עליית שווי זו מאפשרת מימון חדש של המשכנתא והוצאת כסף מהבית המאפשרת רכישת בתים נוספים כל הזמן. הבתים בכל מדינה מנוהלים על ידי חברות ניהול, שדואגות הן למציאת דיירים, הן לנהול ההשכרה, טיפול בתיקונים בבית במידת הצורך, העברת הכספים אוטומטית לחשבון הבנק, ופינוי מהיר של דיירים שאינם משלמים. רכישה של בתים בחו"ל פטורה ממס רכישה, ורוב ההוצאות בגינם מוכרות למס הן בארה"ב והן בארץ.

על סמך הניסיון הרב שנצבר, יצרתי קורס דיגיטלי המסביר מא' עד ת' את כל הסוגיות הקשורות לאיתור בתים אטרקטיביים, מימון, רכישה, השכרה ומכירה, והבטי מס הכרוכים.

למשקיעים המעונינים לא להיות פעילים ושמישהו שיעשה את "העבודה השחורה" עבורם, אני מציע שירות ליווי משקיעים, תוך כדי עידכון שוטף על הפעולות המבוצעות באימייל/ בטלפון או בשיחת זום. 

הקורס דיגיטלי הנ"ל, או ליווי משקיעים המוצע, מיועד לאנשים המעונינים לייצר מנגנון שיניב הכנסות פאסיביות כדי לקבל הכנסה חודשית נוספת שתאפשר להם לשמור על רמת חייהם במידה ויאבדו חלילה את מקום עבודתם, ו/או תאפשר להם קיום מכובד בעת יציאתם לפנסיה ואף לפני, במידה ויבחרו לפרוש קודם.
הקורס מתאר בין השאר גם את הסיבות כיצד השקעה בבתים להשכרה בארה"ב מהווה פתרון ריווחי יותר ופחות מסוכן מהשקעה דומה בישראל.

הקורס הדיגיטלי מסביר פרונטלית בליווי שקפים וקישורים לאתרים רלוואנטיים כיצד לבחור מדינה מיטבית בארה"ב מתוך 50 המדינות ועיר/אזור מתאימים במדינה שנבחרה, כיצד לבחור את הבית/ים פרטי/ים השווה/ים בעיר, להשכיר את הבית באמצעות חברת ניהול, ולמכור את הבית אם רוצים לאחר עליית ערך משמעותית, כדי למשל לממן דירה לילדים בארץ, להוסיף עוד נכסים בארה"ב, מימון חופשה ארוכה, או לכל מטרה אחרת.

ליווי משקיעים כולל בחירת מדינה ועיר מועדפים להשקעה בתיאום עם המשקיע, בחירה האם לעבוד כמשקיע פרטי או לפתוח LLC, בחירת סוכן נדל"ן לרכישה, בחירת חברת ניהול, בחירת הבית המתאים לפי קריטריונים של שכונה, מחיר, גיל ומצב הבית, שכ"ד צפוי ועוד. שלבי הצעת רכישה/חוזה, ביצוע בדיקת מבנה, העברת כספי רכישה לנאמן וסגירת העסקה. העברת הבית לחברת הניהול והתנהלות מולם. מימון ע"י בחירת משכנתא ישראלית או אמריקאית, וסוגיות מס הכרוכים בכך.

הקישור https://www.amnonbeer.com/registration-1 מוביל למדריך חינמי המשווה סיכונים בין השקעה בנדל"ן בארץ להשקעה בנדל"ן בארה"ב ומראה שהשקעה בנדל"ן בארה"ב דרך חברת ניהול הינה פחות מסוכנת מאשר השקעה בארץ. לצפיה ניתן להכניס כל סיסמא מעל שישה תווים.
הקישור https://www.amnonbeer.com/registration יביא אתכם לדף המכירה של הקורס הדיגיטלי, כעת במחיר מבצע.

לשאלות בנושא ליווי משקיעים או כל שאלה אחרת, מלאו ושלחו את הטופס למטה או כתבו אלי אימייל לכתובת   amnon.beer@gmail.com

בתמונה: בית שהיה בבעלותי 20 שנה באריזונה, שילש את ערכו ונמכר לפני שנה, ומייצג את סוגי הבתים להשקעה.
                                                   

Jan Mesa Picture.jpg
                                                 המלצות יגאל לויאן


אז לגבי הקורס, הוא בהחלט היה מאוד מענין, נתן לי כלים להמשיך, אבל לא המשכתי מסיבות אחרות. בשביל התחלה זה קורס מצוין
 

ישראל המרמש
אמנון יקר אתה איש אשכולות חכם עם ידע וניסיון מאוד מקצועי בכלל ובפרט בתחום הנדל"ן בארה"ב ועם הצלחות גדולות לאורך שנים רבות.  אני מאוד ממליץ להרשם לקורס הדיגיטלי של אמנון ולהיעזר בו בהשקעות חכמות בטוחות ומיניבות בשוק הנדל"ן בארה"ב.

יצירת קשר

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Thanks for submitting!
bottom of page