​הדרך לביטחון וחופש כלכלי באמצעות נדל"ן אמריקאי
  קורס דיגיטלי  
וליווי משקיעים

אמנון בר נחשף מגיל צעיר לכלכלה הישראלית שבשנות ה 60 לא הייתה במיטבה ועברה הרבה תלאות עד שהגיעה למצב הכלכלי של ימינו. אמנון עבר את כל המהפכים, הפיחותים, והמשברים הכלכליים בארץ ב-50 השנים האחרונות, תמיד חסך והשקיע בבורסה, נפל כלכלית לא פעם, אך הצליח תמיד במרוצת הזמן להתאושש.

השקעה בדירה נוספת להשכרה בארץ נראתה לו כבר בשנות ה 90 דרך טובה לגיוון השקעות ואכן בשנת 1991 רכש דירה להשקעה שהושכרה די מהר. כמו בימינו גם אז קשה היה להכיר את השוכר שחותמים איתו על חוזה. אחרי מספר חודשים התחיל השוכר להתעכב בתשלום שכר הדירה והיה צורך למצוא דרך להוציא את הדייר מהדירה. כידוע בארץ זו משימה לא פשוטה אך בחוזה הוחתמה האמא של השוכר כערבה, ואיום בתביעה נגדה עזר להוציא את השוכר מהדירה. השוכר השאיר חובות מים וחשמל והיה צורך לתבוע אותו בבית המשפט, סיפור...

לאור המשברים הכלכליים בארץ למשל משבר מניות הבנקים ב 1983, האינפלציה הגדולה בשנות 1984/5 תוך כדי איבוד ערך השקל, משבר הדוט קום בשנת 2000, וההרעה בתנאי הפנסיה בשנת 2003, הגיע אמנון למסקנה שקשה לו לסמוך על הממשלה שתעזור כשיהיה צריך ובמיוחד לעת הגיעו לגיל זקנה. בסביבות שנת 2000 החליט אמנון לגוון השקעות גם  בכלכלות אחרות כדי למנוע שכספי הפנסיה יישחקו עם השנים ולא יספיקו לו לכשיגיע לשם. הגורם היחיד שיוכל לגרום לי לביטחון כלכלי, זה בראש ובראשונה אני, אמר.

בשלהי שנת 2001 התפרסמה מודעה בעיתון המזמינה לכנס השקעה בנדל"ן אמריקאי. לאור הניסיון הגרוע של אמנון בהשקעה בנדל"ן בארץ, הוא החליט שיהיה רעיון טוב ללכת ולשמוע. ההרצאה הייתה מאד מעניינת ועשתה תיאבון להעמיק בנושא. אמנון קרא את הספר "אבא עשיר אבא עני" של רוברט קיוסאקי, והבין שהשקעה טובה היא השקעה בכספים של אחרים, הוא ביקר באתרי נדל"ן אמריקאי הלך לעוד הרצאות, הבין שבמדינות מסוימות  שבארה"ב יותר קל ומהיר יותר לפנות מהבית דייר שלא משלם מאשר בארץ והחליט לנסות, כך התחילה הפעילות  שמטרתה העיקרית היא ליצור ביטחון וחוסן כלכלי למשפחה לעיתות משבר והכנת אמצעים כספיים לעת זיקנה. לאנשים המתחילים פעילות כזו בגילאים צעירים יותר, יתאפשר לצבור לעצמם נכסי נדל"ן רבים במשך השנים שיאפשרו להם לצאת לפנסיה מוקדמת ולהתעסק בתחביביהם מבלי לדאוג לחשבון הבנק כל תחילת חודש.

כיום לאחר 20 שנה, אמנון משקיע בבתים להשכרה בשלוש מדינות בארה"ב לשם יצירת חוסן כלכלי על ידי קבלת הכנסות פאסיביות מנדל"ן שיימנע תלות מוחלטת במשכורת מעבודה, וייתן ביטחון כלכלי לתקופת הפרישה מהעבודה.

כל הבתים מושכרים לאורך טווח באמצעות חברות ניהול ומביאים תשואה של כ 7% שנתית ויותר, תוך כדי עליית שווי הבתים. עליית שווי זו מאפשרת מימון חדש של המשכנתא והוצאת כסף מהבית המאפשרת רכישת בתים נוספים כל הזמן. הבתים בכל מדינה מנוהלים כאמור על ידי חברות ניהול, שדואגות הן למציאת דיירים, הן לנהול ההשכרה, טיפול בתיקונים בבית במידת הצורך, העברת הכספים אוטומטית לחשבון הבנק, ופינוי מהיר של דיירים שאינם משלמים. רכישה של בתים בחו"ל פטורה ממס רכישה, ורוב ההוצאות בגינם מוכרות למס הן בארה"ב והן בארץ.

על סמך הניסיון הרבה שנצבר, ייצר אמנון קורס דיגיטלי המסביר מא' עד ת' את כל הסוגיות הקשורות לאיתור בתים אטרקטיביים, מימון, רכישה, השכרה ומכירה, והבטי מס הכרוכים.

למשקיעים המעונינים לא להיות פעילים ושמישהו שיעשה את "העבודה השחורה" עבורם, מציע אמנון שירות ליווי משקיעים, תוך כדי עידכון שוטף על הפעולות המבוצעות באימייל/ בטלפון או בשיחת זום.

הקורס דיגיטלי הנ"ל, או ליווי משקיעים המוצע, מיועד לאנשים המעונינים לייצר הכנסות פאסיביות כדי לקבל הכנסה חודשית נוספת שתאפשר להם לשמור על רמת חייהם במידה ויאבדו חלילה את מקום עבודתם, וכן תאפשר להם קיום מכובד בעת יציאתם לפנסיה ואף לפני, במידה ויבחרו לפרוש קודם.
הקורס מתאר את הסיבות כיצד השקעה בבתים להשכרה בארה"ב מהווה פתרון ריווחי יותר ופחות מסוכן נהשקעה דומה בישראל.

הקורס הדיגיטלי מסביר פרונטלית בליווי שקפים וקישורים לאתרים רלוואנטיים כיצד לרכוש בתים פרטיים שווים בארה"ב, להשכיר אותם באמצעות חברת ניהול, ולמכור אותם אם רוצים לאחר עליית ערך שמעותית, כדי למשל לממן דירה לילדים בארץ, להוסיף עוד נכסים בארה"ב, מימון חופשה ארוכה, או לכל מטרה אחרת.

הקישור https://lp.justudy.co.il/riskcomparison/ מוביל למדריך חינמי המשווה סיכונים בין השקעה בנדל"ן בארץ להשקעה בנדל"ן בארה"ב ומראה שהשקעה בנדל"ן בארה"ב דרך חברת ניהול הינה פחות מסוכנת מאשר השקעה בארץ. 
הקישור https://lp.justudy.co.il/thewaytofinancialfreedom/ יביא אתכם לדף המכירה של הקורס, כעת במחיר מבצע.

לשאלות בנושא ליווי משקיעים או שאלות אחרות, נא מלאו את פרטיכם בטופס למטה ושילחו, או כתבו ל amnon.beer@gmail.com

בתמונה: בית שהיה בבעלות אמנון כ 20 שנה באריזונה שמייצג את סוגי הבתים להשקעה.

Jan Mesa Picture.jpg

יצירת קשר

Thanks for submitting!
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram